Domofony

Systemy domofonowe

Systemy domofonowe to obecnie najpopularniejsze wyposażenie każdego typu obiektów budowlanych. Stanowią pierwszą linię zabezpieczenia elektronicznych budynku. Poprzez montaż domofonów lub wideofonów możemy ograniczyć dostęp osobom postronnym do obiektu. Urządzenie umożliwia zdalne otwieranie drzwi oraz identyfikację osób wchodzących na teren naszej posesji czy też budynku. 

Nasze usługi obejmują montaż, modernizację oraz konserwację systemów domofonowych:

  • Domofony analogowe
  • Domofony cyfrowe
  • Wideodomofony

 

Systemy domofonowe
Domofony i wideodomofony

Domofony i wideodomofony

Wybór odpowiedniego systemu do danego typu budynku ustalamy zawsze wspólnie z klientem, biorąc pod uwagę jego oczekiwania, potrzeby oraz fundusze jakimi dysponuje.

Na instalacje domofonów najlepiej zdecydować się na etapie budowy, bowiem możemy wówczas rozważać więcej wariantów systemu domofonowego i wybrać ten, który jest najlepszy do danego obiektu. Odpowiadamy za montaż instalacji wraz zakupem sprzętu i materiałów wybranych przez klienta. Koszt usługi zależy od wyżej wymienionych czynników. Pracujemy tylko na sprawdzonych urządzenia czołowych producentów: VIDOS, UMRET.

Zajmujemy się:


Kontakt z nami


Adres:
ul. Wakacyjna 5, 95-020, Wiśniowa Góra
Telefon:
885 550 514
Email:
wikiautobram@op.pl

Automatyki do bram wjazdowych i garażowych renomowanych firm na rynku. Oferujemy także profesjonalny montaż wszelkiego rodzaju bram garażowych. Zachęca do korzystania z naszych usług. Posiadamy ponad 16-sto letnie doświadczenie w branży.